Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Toy Toolbox

1.350 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76012
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Специјално за малите техничари меѓу нас! Оваа кул кутија со алатки содржи 14 парчиња алатки, вклучувајќи шрафцигер, клучеви, завртки, навртки и запчаници. Цврста рачка за вашето дете да ги носи сите алатки на следната работа. Погоден од 12 месечна возраст.

Нова биопластика добиена од пченична слама. За печатење користиме и ново пакување за рециклирање и мастило од соја.

Развојни вештини:

-       Причина и последица

-       Умешност

-       Препознавање на бои

-       Координација рака-око

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи