Потребна ви е помош?
+38978450546

Дрвени коцки блокови (50 елементи)

1.400 ден.
  • Производител: Cubica®
  • Шифра:15191
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Направете ги најубавите згради со овој класичен дрвен сет на коцки! Комплетот содржи 50 дрвени и обоени коцки. Детето на разигран начин учи за боите и облиците. Само наредете ги и забавата може да започне!

Погодни за деца од 18+ месеци.

Димензии: 32cm x 10cm x 37.6cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи