Потребна ви е помош?
+38978450546

Tolo Bio Baby Sport

600 ден.
  • Производител: Tolo Bio
  • Шифра:76019
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Ви го претставуваме Tolo Bio Baby Sport, совршената играчка за малите спортски ентузијасти. Оваа шарена и издржлива играчка автомобил е дизајнирана да ги стимулира фините моторни вештини и имагинацијата на вашето дете. Со лесното држење и меките рабови, тој е идеален за безбедна забава за играње. Погоден од 6 месечна возраст.

Развојни вештини:
 - Фини моторни вештини
 - Имагинативна игра
 - Координација рака-око

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи